Przeglądana kategoria:

Paco Rabanne / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Aktywne filtry

Paco Rabanne damskie perfumy

 
Paco Rabanne to marka, która kojarzy nam się z elegancją, klasą, luksusem i oryginalnością w pełnym tego słowa znaczeniu. Jej założycielem byl Francisco Rabaneda Cuervo, później znany właśnie jako Paco, stąd też nazwa tej marki. Całą swoją młodość związany był ze światem mody, aż w roku 1966 założył swój własny dom mody. To, co na pewno wyróżnia tę markę, to niekonwencjonalne rozwiązania, a dokładniej zastosowanie w swoich projektach takich materiałów, jak metal, papier czy też plastik.Jednym z grup produktów, które cieszą się dziś ogromną popularnością stanowią perfumy Paco Rabanne.
 

Paco Rabanne

Co wyróżnia perfumy damskie Paco Rabanne? Dlaczego kobiety tak bardzo kochają tę markę? Tak naprawdę kwintesencją tej marki jest przede wszystkim luksus, ekstrawagancja, a także jakość, klasa i bogactwo. To, co na pewno ukazuje niezwykłość tych perfum to nietypowe, oryginalne flakony, jak również i niezwykłe wnętrze, które kryje w sobie prawdziwą mieszankę wyjątkowości w najmniejszym detalu i szczególe. Pierwsze perfumy pojawiły się na rynku w 1969 roku i od początku okazały się być prawdziwym hitem. Zarówno kobiety, jak również i mężczyźni, odkryli w nich coś wyjątkowego, nietuzinkowego i wartego swojej ceny. Tak też jest po dziś dzień.
 
Perfumy Paco Rabanne początkowo skupiały się przede wszystkim na esencjach kwiatowych. Były więc one skierowane do osób, które kochają wiosenne zapachy wokół siebie, powiew łąki, niezwykłą woń kwiatów. W późniejszym okresie do kompozycji kwiatowych dołączyły składniki drzewne i korzenne, dzięki którym uzyskano jeszcze lepsze doznania. Z pewnością każdy doskonale zna zapach - Paco rabanne 1 Million, prawda? Obok niego na pewno nie można przejść obojętnie.