fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Chloe

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Aktywne filtry

Chloe należy do niewielkiego grona marek modowych, które swoje projekty przeznaczają wyłącznie jednej płci – kobietom. Początek istnienia marki Chloe datuje się na 1952 rok, kiedy to młoda, francuska projektantka mody Gabrielle Aghion zdecydowała się wstrząsnąć francuskim rynkiem modowym. Jej niezwykła pasja i miłość do piękna w kobiecej postaci sprawiło, że w 1975 roku postanowiła pójść o krok dalej i szturmem podbić branżę perfumeryjną.
 

Chloe – perfumy, które wyzwolą w Tobie kreatywność i duszę indywidualistki

 
Chloe perfumy to zapachy stworzone dla kobiet, przez kobiety i z myślą o kobietach. Zanurzając się w ich subtelnym aromacie, wyczuwalne dla naszych zmysłów staną się lekkie akordy kwiatowe, musujące akcenty owocowe i szyprowa delikatność – dokładnie te zapachy, które podkreślają to, co najpiękniejsze w każdej kobiecie. Dzięki nim każda z nas ma niepowtarzalną okazję, by w aromatyczny sposób zamanifestować siłę swojego charakteru, kobiecości i naturalnego piękna.
 
Jednym z najpopularniejszych zapachów Chloe jest ten wydany w 2008 roku – Chloe perfumy damskie. Kobiety pokochały je za możliwość przeniesienia się wprost do rozkwitającego i pachnącego świeżością ogrodu, który uwodzi je wiosennym powiewem piwonii, magnolii i konwalii. Na szczególną uwagę zasługują również perfumy Chloe Love Story, które opowiadają historię o miłości dwojga kochanków, oczarowanych kwiatową lekkością. Na koniec See by Chloe – perfumy, które wspaniale uosabiają dziewczęcy urok i naturalność kobiet o duszy marzycielki.