Przeglądana kategoria:

Chloe / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy damskie Chloe

 
Chloe jest to marka, która swoim początkiem sięga do roku 1952. Założycielami tej marki są Gaby Aghion i Jacques Lenoir. Chloe od początku istnienia sprzeciwiała się prostym rozwiązaniom i odpowiednim schematom. Chciała być inna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Tak też się stało. Styl boho całkowicie zdominował tę markę. Nazwa firmy pochodzi od imienia przyjaciółki Aghion - Chloe Huysmans. Wśród ikon świata biznesu, na perfumy Chloe stawiały między innymi Grace Kelly, Brigitte Bardot i Jackie Kennedy. Wszystko to, co najlepsze i najbardziej oryginalne - zawarte jest w tej marce.
 

Perfumy damskie Chloe

 
Marka na przestrzeni lat ewoluowała i wciąż się zmieniała. Nowi dyrektorzy, nowi projektanci, wciąż nowe osoby, ale stale ta sama wizja - produkty, które różnią się od wszystkich innych: wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Najpierw ekskluzywna odzież, później ubrania o nieco bardziej luźnym stylu, następnie torebki, a do tego i zapachy, obok których dziś trudno byłoby przejść obojętnie. Wystarczy ubrać sie w markę Chloe i otoczyć aurą niezwykłych zapachów, by stać się kobietą niezależną, pewną siebie i świadomą w pełni swojej kobiecości.
 
Chloe ucieka od konwenansów. Uwielbia ponadprzeciętność, dobry styl, jakość i klasę. Stawia na rozwiązania, dzięki którym odbiorcy mogą czuć się doskonale. W kwestii ubrań, Chloe pozostała niezniszczalna i każda nowa kolekcja zaskakiwała jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o perfumy Chloe, te produkowane są od 2007 roku, a więc są one stosunkowo młode, ale cieszące się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Pierwszym zapachem była Chloe Eau de Parfum. Dziś marka jest potęgą, o którą boją się miliony.