Przeglądana kategoria:

Lancome / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-6 of 6 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy damskie Lancome

 
Marka Lacome to międzynarodowe przedsiębiorstwo w przemyśle kosmetycznym, które należy do grupy L’Oreal. Założone zostało ono w 1935 roku we Francji, a jej założycielem jest Armand Petitjean. Perfumy Lancome jako pierwsze pojawiły się na rynku podczas Wystawy Światowej w Brukseli i niemal od razu spotkały się one z zainteresowaniem swoich odbiorców. Klasa, szyk, jakość, a do tego luksus i bogactwo. Czyż można chcieć czegoś więcej? Marka, która stawia na swoją klientelę i z każdym kolejnym produktem pokazuje, że pragnie zagwarantować jej wszystko to, co najlepsze.

Lancome

 Pierwsze Lancome perfumy stanowiły nutę tajemniczości, połączoną z pożądaniem i chęcią przedstawienia kobiety, jako silnej jednostki, pełnej charyzmy i uwielbienia do świata. Na samym początku pojawiły się więc Tendre Nuit, Bocages, Conguete, Kypre, a także Tropiques. Wszystkie wyjątkowe, niepowtarzalne i do dziś wybierane przez dziesiątki klientów na całym świecie. W chwili obecnej niezwykle dużą popularnością cieszy się La Vie Est Belle, który zareklamowała Julia Roberts, jak również i Magnifique ukazany przez Annę Hathway.
 
Jeśli zapach perfum ma być dopełnieniem stylizacji każdej kobiety, to z całą pewnością perfumy Lancome stanowią tutaj idealny wybór, obok którego na pewno nie można przejść obojętnie. Tak wiele łączących się ze sobą nut zapachowych, które w konsekwencji tworzą coś niezwykłego i jedynego w swoim rodzaju. Wystarczy dopasować do siebie konkretne składniki i postawić na zapach, którym otulisz się w pełni, bez względu na to, czy idziesz na randkę z mężem, wybierasz się do pracy, czy spędzasz wakacje z przyjaciółmi.