Przeglądana kategoria:

Carolina Herrera / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy damskie Carolina Herrera

 
Carolina Herrera to tak naprawdę Maria carolina Josefina Pacanins y Nino. Urodziła się w 1939 roku w stolicy Wenezueli, w Caracas. W wieku 13 lat, odkąd znalazła się na pokazie mody Cristobala Balenciaga, pokochała modę całą sobą. Swoje marzenia zaczęła realizować sukcesywnie. W roku 1980 przeprowadziła się do nowego Jorku i rok później założyła markę Carolina Herrera, przy wsparciu samej Diany Vreeland, edytor Vogue’a. W 1997 roku, kiedy do zespołu dołączyła córka Caroliny, rozpoczęła się produkcja perfum. Pierwszym zapachem była prawdziwa legenda - Carolina Herrera 212.
 

Perfumy Carolina Herrera

 
Carolina Herrera to jest marka, która w świecie mody odgrywa niezwykle ważną rolę. W chwili obecnej produkuje najwyższej jakości ubrania, które noszą cenione w świecie show biznesu gwiazdy. Oprócz jednak odzieży, jest ona twórczynią znakomitej jakości perfum, jakie zna dziś cały świat. Cudowna woń zapachów Caroliny Herrera rozpoznawalna jest na całym świecie. Wspaniałe, wyjątkowe, doskonałe na każdą okazję i porę. Idealne, by czuć doskonałą woń wokół siebie każdego dnia. Chcesz być jak ona? Odważna, pewna siebie, świadoma swojej kobiecości?
 
Caroline Herrera to ikona stylu, dobrej jakości produktów, klasy, za którą przepada większość kobiet. Ta marka wyznacza najnowsze trendy, określa sobą wszystko to, co najpiękniejsze. Jeśli chcemy czuć się modnie, jeśli chcemy postawić na dobry styl, na pełną kobiecość w ubraniach i niezwykłe zapachy perfum, to na pewno właśnie ta marka okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.Ekskluzywna marka znana jest w chwili obecnej na całym świecie. Ma dziesiątki butików i setki sklepów. Każda kobieta doskonale wie, co można wyrazić poprzez markę Carolina Herrera.