Przeglądana kategoria:

Lacoste / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-3 of 3 item(s)

Aktywne filtry

Lacoste perfumy damskie

Bez wątpienia fani dobrych marek doskonale znają tą, w której logo jest zielony krokodyl widniejący na wszystkich produktach. Lacoste, bo o tej marce mowa jest cenioną, francuską firmą, która od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jeśli w grę wchodzi klasa, jakość, luksus i produkt z najwyższej półki, wart swojej ceny. Początki firmy sięgają roku 1929, kiedy to francuski tenisista Rene Lacoste stworzył swoją pierwszą koszulkę ,,oddychającą” do tenisa. Od tego momentu praktycznie rozpoczęła się kariera tej marki i trwa ona do dziś dnia.
 

Lacoste perfumy

Choć Lacoste skupiało się początkowo jedynie na odzieży dla tenisistów, szybko rozwinęło skrzydła i dziś oferuje również i ubrania na co dzień, buty oraz to, co stanowi kwintesencję wypełniającą niemal każdą stylizację - perfumy Lacoste. Cała gama pachnących perfum przyciąga uwagę zarówno kobiet, jak również i mężczyzn. Niezwykle oryginalne flakony, piękne opakowania, dbałość o najmniejsze nawet detale i szczegóły, a do tego nuty zapachowe, obok których nie można przejść obojętnie. Każda stylizacja dopełniona zapachem perfum Lacoste stanowi kwintesencję luksusu, bogactwa i piękna w najlepszym tego słowa znaczeniu.
 
Lacoste perfumy damskie to niezwykłe zapachy, które zarówno w kolekcji damskiej, jak również i męskiej, kuszą swoją niezwykłością, delikatnością i zmysłowością. Każdy zapach jest inny, ale każdy jest niezwykle wyjątkowy i niepowtarzalny. Wystarczy raz użyć jednego z zapachów tej marki, by zakochać się w nim od pierwszego… . Nuty kwiatowe i drzewne, niezwykle dodatki owocowe, mocne akcenty dopełniające całość. Czyż można chcieć czegoś więcej? Wystarczy wybrać jedną z dostępnych na rynku propozycji, by perfumy Lacoste stały się perfekcją w dopełnieniu niejednej stylizacji.