Przeglądana kategoria:

Lady Gaga / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Lady Gaga perfumy

 
Znane aktorki i piosenkarki z czystą przyjemnością idąc w kierunku założenia własnego biznesu, stają się właścicielami kosmetycznych marek. Tak też się stało w przypadku niezwykle utalentowanej kobiety, jaką jest Lady Gaga. Wykorzystując swój wizerunek i talent, stworzyła ona markę Haus Laboratories, która weszła na rynek i niemal od razu spotkała się z zainteresowaniem pokaźnej grupy odbiorców. Przewodnim hasłem marki jest - Your Rules. Our Haus. Jakość, luksus, perfekcja, a wszystko to zmierzające do jednego - do zadowolenia każdej kobiety i wyeksponowania z niej prawdziwej kobiecości.
 

Perfumy Lady Gaga

 
Jedną z grup produktów, które znajdują się w ofercie marki tej piosenkarki są perfumy Lady Gaga, którymi zachwycają się kobiety na całym świecie. Pierwszym, wydanym na rynku flakonem był Lady Gaga Fame, który to pojawił się w 2012 roku. Pachnący żelkami, jak mówi piosenkarka, ale tak naprawdę łączący w sobie słodkie i orientalne zapachy, w których to dominujące są: wilcza jagoda, jaśmin, morela, miód, a także orchidea, szafran i kadzidło. Wyjątkowość tego zapachu, jak również i wszystkich innych, jakie znajdziemy w ofercie tej marki, zachwyca, zniewala i sprawia, że wciąż pragniemy więcej.
 
Lady Gaga perfumy to coś więcej, niż tylko zwykłe zapachy. To takie nuty zapachowe, które stanowią prawdziwe uzupełnienie stylizacji każdej niemal kobiety. W wachlarzu ofertowym swój ulubiony zapach znajdzie i kobieta sukcesu, bizneswoman, ale i matka trójki dzieci, pani pracująca w korporacji, czy szalona nastolatka. Wszystkie tak różnorodne, ale i wszystkie łączy jedno - miłość do kobiety, jej uwielbienie i pokazanie, że bez względu na wiek, styl czy sposób bycia, jest ona piękną. Wystarczy jedynie, by otoczyła się zapachem, który jeszcze bardziej tę kobiecość pozwolą z niej wydobyć.